Najnowsze wpisy

Pergola tarasowa — dlaczego warto?

12.05.2021
Blog

Poznaj wszystkie zalety innowacyjnego rozwiązania, które pozwoli odświeżyć przestrzeń wokół domu.

Jeśli chcesz, by Twój taras nabrał zupełnie nowego, niepowtarzalnego klimatu, pergola tarasowa będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Co więcej, pozwala ona na korzystanie z dodatkowej przestrzeni niezależnie od pogody.

Dlaczego warto zdecydować się na pergolę tarasową?

Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi — zalet jest mnóstwo! Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie Cię interesuje, możesz dowolnie wybrać, w jaki sposób chcesz nim sterować! Oferujemy pergole tarasowe obsługiwane zdalnie, za pomocą smartfona, pilota oraz automatyczne. Na tym jednak korzyści się nie kończą.

Zalety pergoli tarasowych

Zaletą jest konstrukcja, która może być montowana zarówno do budynku, jak i wolnostojąca — umożliwia to postawienie pergoli w dowolnym miejscu bez żadnych ograniczeń. Po dodaniu osłon bocznych zapewnia prywatność i chroni przed wiatrem.

Na uwagę zasługuje również duży wybór odnośnie wzorów i kolorów konstrukcji. Jest to niezaprzeczalnie istotna kwestia, ponieważ odpowiednio dobrana pergola tarasowa będzie eleganckim i prestiżowym dopełnieniem przestrzeni, zapewniającym niesamowity komfort. Istnieje także możliwość zastosowania oświetlenia LED, które zbuduje niezastąpiony klimat i urozmaici wieczory spędzane na tarasie.

W zależności od tego, czego oczekujesz, możesz wybrać jedno z dwóch innowacyjnych rozwiązań:

Pergola lamelowa

Posiada dach wykonany z lameli. Pozwala on na korzystanie ze wszystkich zalet ogrodu bądź tarasu niezależnie od warunków atmosferycznych — chroni zarówno przed zbytnim nasłonecznieniem, jak i deszczem (dach jest wodoodporny).

Dowiedz się więcej o pergolach lamelowych
pergole lamelowe
pergole tkaninowe

Pergola tkaninowa

Ma wodoodporny dach wykonany z tkaniny. Podstawową zaletą jest to, że można go złożyć praktycznie w całości, odsłaniając całą przestrzeń nad tarasem. To rozwiązanie pozwala dowolnie cieszyć się słońcem.

Dowiedz się więcej o pergolach tkaninowych

Pergola tarasowa — czy warto?

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na dach lamelowy, czy tkaninowy, to rozwiązanie znacznie odświeży przestrzeń wokół Twojego domu. Możesz zyskać kolejne pomieszczenie, w którym będziesz dowolnie spędzać ciepłe wieczory. Czas podsumować wszystkie zalety:

  • wodoodporny dach, który pozwoli cieszyć się korzystaniem z ogrodu niezależnie od pogody,
  • możliwość sterowania zdalnego, pilotem, bądź automatycznie,
  • możliwość załączenia oświetlenia LED,
  • duży wybór wzorów i kolorów konstrukcji,
  • konstrukcja montowana do budynku lub wolnostojąca, która umożliwia dowolne umiejscowienie.

Co mówią o nas klienci?

Jako godny zaufania producent żaluzji we Wrocławiu, podstawą działań jest dla nas zadowolenie klienta. To właśnie w tym celu stale poszukujemy nowych technologii, które pozwalają nam je ulepszać, zapewniając jeszcze większą trwałość. Zdajemy sobie sprawę z tego, że żaluzje zewnętrzne powinny być również ozdobą każdego domu, dlatego możesz liczyć na dopracowanie w każdym calu.

Anna M.

Pisze:

"Błyskawiczna realizacja zamówienia, rolety założone fachowo. Przez cały czas mogłam pozostać w kontakcie z firmą, odpowiadali na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Efekt końcowy jest bardzo zadowalający — polecam! "

Przemysław L.

Pisze:

"Solidna firma, godna polecenia. Pomogli mi w doborze najlepszego rozwiązania, mają indywidualne podejście do klienta, co było dla mnie ważne. Pracownicy byli zaangażowani i szybko zamontowali wybraną Pergolę. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. "

Krzysztof T.

Pisze:

"Świetna organizacja firmy to chyba jej największa zaleta. Proces od złożenia zamówienia do montażu markizy był zaskakująco szybki i mimo krótkiego czasu realizacji, niezwykle precyzyjny. Mogę z czystym sumieniem polecić Dom Wygodny wszystkim, którzy szukają najwyższej jakości markiz tarasowych, bo dokładność wykonania i kontakt z firmą robi wrażenie."

Skontaktuj się z nami!

Aluset

Wysyłanie formularza

Sprawdź dojazd
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI