inne usługi

Siatki przeciwinsektowe - gwarancja spokoju

Siatka przeciwinsektowa

Gdy chcesz pozbyć się natrętnych insektów nie rezygnując z dopływu świeżego powietrza.

Dzięki bezpiecznej siatce przeciwinsektowej możesz cieszyć się świeżym powietrzem i urokami ciepłych wieczorów bez irytującego brzęczenia i zagrożenia ukąszeniami. Siatki przeciwinsektowe zapewniają także spokojny sen bez niechcianych zakłóceń przyrody. Moskitiery stanowią barierę mechaniczną nieszkodliwą dla człowieka, środowiska a nawet dla samych owadów.

Zalety moskitiery:

Ochrona przed insektami

Siatki ramkowe, drzwiowe, przesuwne, rolowane oraz plisowane

Wyjątkowo mocne i trwałe materiały nie przyciągające brudu

Siatka nie zmniejsza widoczności i jest odporna na czynniki atmosferyczne

Profile dostępne w szerokiej gamie kolorów.

KLAMKI OKIENNE Z ZABEZPIECZENIEM

Nasze klamki okienne  są wyposażone w mechanizm blokujący, który stanowi zintegrowane zabezpieczenie bazowe. utrudniające przesunięcie okucia okiennego od zewnątrz. Przy czym element sprzęgający pomiędzy klamką a trzpieniem pełni funkcję swojego rodzaju „mechanicznej diody”. Umożliwia on wprawdzie zwykłą obsługę klamki okiennej od wewnątrz, ale blokuje ją przy próbie manipulowania nią za pomocą okucia od zewnątrz.

Klamka ochronna z zabezpieczeniem

Zalety klamki okiennej z zabezpieczeniem:

Zabezpiecza otwarcie oknna od zewnątrz

Przyjemnie pracuje pozwalając wybrać dokładną pozycję

Nowoczesny kształ

Możliwość wybrania różnych kolorów klamki

Co mówią o nas klienci?

Anna M.

Pisze:

"Błyskawiczna realizacja zamówienia, rolety założone fachowo. Przez cały czas mogłam pozostać w kontakcie z firmą, odpowiadali na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Efekt końcowy jest bardzo zadowalający — polecam! "

Przemysław L.

Pisze:

"Solidna firma, godna polecenia. Pomogli mi w doborze najlepszego rozwiązania, mają indywidualne podejście do klienta, co było dla mnie ważne. Pracownicy byli zaangażowani i szybko zamontowali wybraną Pergolę. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. "

Krzysztof T.

Pisze:

"Świetna organizacja firmy to chyba jej największa zaleta. Proces od złożenia zamówienia do montażu markizy był zaskakująco szybki i mimo krótkiego czasu realizacji, niezwykle precyzyjny. Mogę z czystym sumieniem polecić Dom Wygodny wszystkim, którzy szukają najwyższej jakości markiz tarasowych, bo dokładność wykonania i kontakt z firmą robi wrażenie."

Aktualności - Bądź na bieżąco!

Pergola tarasowa — dlaczego warto?
12.05.2021

Pergola tarasowa — dlaczego warto?

Poznaj wszystkie zalety innowacyjnego rozwiązania, które pozwoli odświeżyć przestrzeń wokół domu. Jeśli chcesz, by Twój taras nabrał zupełnie nowego, niepowtarzalnego klimatu, pergol...

Dowiedz się więcej
Żaluzje czy rolety zewnętrzne — które wybrać?
03.05.2021

Żaluzje czy rolety zewnętrzne — które wybrać?

Na rynku dostępnych jest sporo osłon okiennych, które montuje się na zewnątrz budynku. Są one niezwykle przydatne, gdyż chronią wnętrze od słońca i hałasu. Jak wiadomo, przy wyborze tego t...

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami!

Aluset

Wysyłanie formularza

Sprawdź dojazd
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI