Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne - wszechstronna ochrona dla twojej przestrzeni

Gdy potrzebujesz odizolować i zabezpieczyć wnętrza przed hałasem, a także ochronić swoją prywatność oraz mienie.

Rolety zewnętrzne zabezpieczają wnętrza budynków przed włamaniem lub wandalizmem. Zamknięte wykazują doskonałe właściwości termoizolacyjne: latem zabezpieczają przed przegrzaniem wnętrz, a w zimne dni pozwalają ograniczyć koszty ogrzewania. Jednocześnie stanowią izolację akustyczną, ograniczając hałasy dobiegające z zewnątrz.

Rolety zewnętrzne

Zalety rolet zewnętrznych:

Doskonała izolacja termiczna i akustyczna

Możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczeń

Zabezpieczenie budynku przed wandalizmem

Szeroka gama kolorów i oklein drewnopodobnych

Montaż na elewację oraz podtynkowy

Sterowanie:

Sterowanie zdalne za pomocą smartfona, pilota, automatyczne.

Co mówią o nas klienci?

Jako godny zaufania producent żaluzji we Wrocławiu, podstawą działań jest dla nas zadowolenie klienta. To właśnie w tym celu stale poszukujemy nowych technologii, które pozwalają nam je ulepszać, zapewniając jeszcze większą trwałość. Zdajemy sobie sprawę z tego, że żaluzje zewnętrzne powinny być również ozdobą każdego domu, dlatego możesz liczyć na dopracowanie w każdym calu.

Anna M.

Pisze:

"Błyskawiczna realizacja zamówienia, rolety założone fachowo. Przez cały czas mogłam pozostać w kontakcie z firmą, odpowiadali na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Efekt końcowy jest bardzo zadowalający — polecam! "

Przemysław L.

Pisze:

"Solidna firma, godna polecenia. Pomogli mi w doborze najlepszego rozwiązania, mają indywidualne podejście do klienta, co było dla mnie ważne. Pracownicy byli zaangażowani i szybko zamontowali wybraną Pergolę. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. "

Krzysztof T.

Pisze:

"Świetna organizacja firmy to chyba jej największa zaleta. Proces od złożenia zamówienia do montażu markizy był zaskakująco szybki i mimo krótkiego czasu realizacji, niezwykle precyzyjny. Mogę z czystym sumieniem polecić Dom Wygodny wszystkim, którzy szukają najwyższej jakości markiz tarasowych, bo dokładność wykonania i kontakt z firmą robi wrażenie."

Aktualności - Bądź na bieżąco!

Chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą! Masz jakiekolwiek wątpliwości w kwestiach związanych z oferowanymi przez nas rozwiązaniami? Istnieje duża szansa, że odpowiedź znajduje się na blogu! Koniecznie zajrzyj tam i zyskaj dostęp do wartościowej wiedzy prosto od producenta żaluzji z Wrocławia.

Pergola tarasowa — dlaczego warto?
12.05.2021

Pergola tarasowa — dlaczego warto?

Poznaj wszystkie zalety innowacyjnego rozwiązania, które pozwoli odświeżyć przestrzeń wokół domu. Jeśli chcesz, by Twój taras nabrał zupełnie nowego, niepowtarzalnego klimatu, pergol...

Dowiedz się więcej
Żaluzje czy rolety zewnętrzne — które wybrać?
03.05.2021

Żaluzje czy rolety zewnętrzne — które wybrać?

Na rynku dostępnych jest sporo osłon okiennych, które montuje się na zewnątrz budynku. Są one niezwykle przydatne, gdyż chronią wnętrze od słońca i hałasu. Jak wiadomo, przy wyborze tego t...

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami!

Aluset

Wysyłanie formularza

Sprawdź dojazd
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI